Kochamy lata 90-te

Projekt Kochamy lata 90-te powstał w roku 2010 i od tego czasu pojawił się w wielu miastach Polski. Projekt ten na dobre zakorzenił się na poznańskiej scenie klubowej i od wielu lat ściąga na swoje cykliczne imprezy tłumy fanów ostatniej dekady XX wieku.  Dj Fąfer również Kochamy lata 90-te, uczestniczył w dwóch edycjach 90 FESTIVAL 2014 i 2015, które miały miejsce w Bielsko-Białej oraz w dwóch edycjach Love Message Festival 2016 w Łebie oraz Olsztynie oraz występował podczas Cuprum Hits Festival 2018 w Lubinie.

Dj Fąfer podczas tych festiwali na jednej scenie występował obok takich gwiazd lat 90-tych jak DJ BOBO, Captain Hollywood Project, Masterboy, 2 Unlimited, Dr. Alban, Loona, Fun Factory, La Bouche, Snap, Culture Beat, Alexia, Dj Sash, Dj Quicksilver, Vengaboys i Mr President, Rednex, Nana.

Dodatkowo DJ Fąfer wraz z projektem Kochamy lata 90-te występował podczas Sylwestra Miejskiego w Poznaniu 2012/2013 gdzie z Zespołem Kombi i Wilki, rozgrzewał blisko 30 tysięczną publiczność.

Tak bawimy się na imprezach "Kochamy lata 90-te"

Jest to film z naszych cyklicznych imprez "Kochamy lata 90te", które mają miejsce przede wszystkim w klubach w Poznaniu. Z naszym projektem również pojawiamy się w innych miastach Polski.