Dj Fąfer - Oficjalna strona poznańskiego DJ-a
nowinki o mnie oferta filmy galeria sety/pliki księga gości kontakt

Zapraszam również na:

Pare słów o mnie
Dj Fąfer – Tomasz Fąferek urodzony w Poznaniu. Swoją przygodę z miksowaniem zaczął w 1998roku.
Tak od kilkunastu już lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Jest prezenterem dyskotekowym, który w swojej kolekcji muzycznej posiada praktycznie wszystkie światowe przeboje muzyki rozrywkowej od lat ’50, ’60 poprzez lata ’70, ’80, ‘90 do czasów obecnych. Również ogromną wagę przywiązuje do najnowszych trendów muzycznych. Jednak najmocniej w jego sercu zakorzeniła się muzyka z ostatniej dekady XX wieku to jest z lat 90-tych. Stąd m.in. powstał projekt Kochamy lata 90-te, którego twórcą w całości jest Tomasz Fąferek.

Projekt powstał w roku 2010 i od tego czasu pojawił się w wielu miastach Polski. Dj Fąfer również Kochamy lata 90-te, uczestniczył w dwóch edycjach 90 FESTIVAL 2014 i 2015, które miały miejsce w Bielsko-Białej oraz w dwóch edycjach Love Message Festival 2016 w Łebie oraz Olsztynie.
Dj Fąfer podczas tych festiwali na jednej scenie występował obok takich gwiazd lat 90-tych jak DJ BOBO, Captain Hollywood Project, Masterboy, 2 Unlimited, Dr. Alban, Loona, Fun Factory, La Bouche, Snap, Culture Beat, Alexia, Dj Sash, Dj Quicksilver, Vengaboys i Mr President. Podczas obu festiwali supportował owych artystów, rozgrzewał blisko 20 tysięczną publikę.
Dodatkowo DJ Fąfer wraz z projektem Kochamy lata 90-te występował podczas Sylwestra Miejskiego w Poznaniu 2012/2013 gdzie z Zespołem Kombi i Wilki, rozgrzewał blisko 30 tysięczną publiczność.

Licznik: 75996      Copyright (C) 2007 by Dj Fąfer      projekt & realizacja: SIGNUS.PL